چگونه یخساز یخچال بوش را خاموش کنیم؟

Rate this post
چگونه یخساز یخچال بوش را خاموش کنیم؟

چگونه یخساز یخچال بوش را خاموش کنیم؟ تعمیر یخساز یخچال بوش یکی از خدماتی است که می توانید برای دریافت آن در منزل و محل خود از تعمیرکاران دیاکو سرویس در مرکز تعمیرات یخچال بوش در کرج از آن بهره مند شوید. برای دریافت خدمات کافیست با تعمیرگاه ما تماس بگیرید. 

راه حل های زیادی برای تنظیم یخساز یخچال فریزر بوش وجود دارد. معمولا در فصول سرد سال افراد نیازی به استفاده از یخساز یخچال ندارند و ترجیح میدهند آن را خاموش کنند. راه اندازی و نحوه خاموش کردن یخساز یخچال بوش اصلا سخت نیست و با مطالعه راهنمای آن به راحتی می توانید خودتان در منزل آن را انجام دهید. 

شماره تلفن تعمیرگاه یخچال فریزر

خاموش کردن یخساز بوش

همانطور که قبلاً توضیح داده شد، غیرفعال کردن یخساز یخچال فریزر بوش به سادگی امکان‌ پذیر است. اگر تصمیم دارید یخساز خود را برای مدتی خاموش کنید، به عنوان مثال در سفر یا در فصل‌ های سرد، بهتر است به خاموش کردن این وسیله فکر کنید. زیرا کارکردن و فعال بودن یخساز باعث افزایش مصرف انرژی می‌ شود.

برای خاموش کردن یخساز یخچال، مانند مراحل روش کردن یخساز یخچال بوش باید عمل کنید. با این تفاوت که اگر از یک اهرم استفاده می‌ کنید، طبق راهنمای یخچال خود، اهرم را به جایی دیگر منتقل کنید. 

در صورتی که دستگاه دارای دکمه روشن/خاموش است، از طریق آن یخساز را خاموش کنید. اگر دستگاه با پنل هوشمند مجهز است، به راهنمایی های دفترچه عمل کرده و به راحتی یخساز را خاموش نمایید.

تعمیر یخساز یخچال بوش

چگونه یخساز یخچال بوش را خاموش کنیم؟

در فصول سرد سال که میزان استفاده از یخساز و آبسردکن یخچال بوش کاهش می‌ یابد، برخی از افراد به فکر خاموش کردن یخساز یخچال فریزر بوش می‌ افتند تا جلوی تولید صدای زیاد آن را در شب بگیرند و از آزار آن جلوگیری کنند.

به علاوه، آگاهی از روش‌ های خاموش کردن یخساز یخچال بوش به شما کمک خواهد کرد تا در زمان‌ هایی که از یخچال استفاده نمی‌ کنید، مثل مسافرت و غیره، مصرف برق دستگاه را بین 14 تا 20 درصد کاهش دهید.

در ادامه مقاله چگونه یخساز یخچال بوش را خاموش کنیم همراه ما باشید تا روش خاموش گردن یخساز ساید بای ساید بوش را در چند مدل آموزش دهیم. 

نحوه خاموش کردن یخساز یخچال بوش مدل KAG90

در راستای آموزش نحوه خاموش کردن یخساز یخچال بوش در مدل kag90 باید بگوییم که در این مدل از یخچال های بوش ابتدا باید قفل کودک یخچال را فعال کنید. 

بعد از روشن کردن قفل کودک یخچال فریزر بوش باید دکمه “یخ ریز/یخ درشت” را به مدت 3  ثانیه نگه دارید. 

پس از این مرحله باید صدای خاموش شدن آلارم یخساز را بشنوید. اگر صدای آلارم شنیدید که مشخص میشود عملیات خاموش کردن یخساز یخچال بوش شما به درستی انجام شده است. در صورتی که بخواهید مجددا آن را روشن کنید همین روش را مجددا تکرار کنید. یعنی دکمه یخ ریز/یخ درشت را به مدت 3 ثانیه نگه دارید. 

خدمات دیاکو سرویس:  تعمیر ساید بای ساید بوش در کرج

روش خاموش کردن یخساز یخچال بوش مدل KAD80

نحوه خاموش کردن یخساز یخچال فریزر بوش در مدل kad80 نیز مانند مدل قبلی که گفته شد باید ابتدا قفل کودک را روشن کنید. سپس 2 دکمه سمت چپ پنل که شکل ستاره و مربع های تو در تو دارد را به صورت همزمان 5 ثانیه نگه دارید تا صدای آلارام به گوش شما برسد. 

برای راه اندازی مجدد یخساز یخچال بوش مدل KAD80 مجددا روش گفته شده را تکرار کنید. 

نحوه خاموش‌ کردن یخساز یخچال بوش مدل KAN

خاموش کردن یخساز یخچال بوش مدل KAN

در پاسخ به سوال چگونه یخساز یخچال بوش را خاموش کنیم ما چند مدل را مثال زدیم که شما به سادگی با مطالعه دفترچه راهنمای هر مدل میتوانید به روش ها دست ییابید. در این بخش نیز یکی دیگر از مدل های یخچال فریزرهای بوش را مورد بررسی قرار داده ایم. 

در این مدل گه مجهز به دکمه Ice Maker می باشد به سادگی با یکبار فشردن آن میتوانید یخساز را خاموش کنید.برای فعالسازی مجدد یخساز یخچال KAN میتوانید مجددا دکمه را یکبار فشار دهید.

چگونه یخ ساز یخچال بوش را روشن کنیم؟

نحوه راه اندازی یخساز یخچال بوش

پنل کنترل و نمایش در درب یخچال های بوش غالبا شامل دو نمایشگر برای نمایش دما، یک نمایشگر برای حالت‌ های مختلف و نه دکمه کنترل می‌ شود. دکمه اول با عنوان “Freezer / super 3s” برای تغییر دمای فریزر استفاده می‌ شود. 

همچنین دومین دکمه با عنوان “یخ روشن/خاموش” (Ice On/Off) برای روشن یا خاموش کردن واحد ساخت یخ مورد استفاده قرار می‌ گیرد. برای روشن کردن یخساز یخچال فریزر بوش می توانید از این دکمه ها کمک بگیرید. 

خدمات دیاکو سرویس:  تعمیر برد یخچال بوش

تعمیر یخساز یخچال بوش

یکی از خدمات اساسی که برای تعمیر یخساز یخچال بوش ارائه می‌ شود، خدمات تعمیر در محل می‌ باشد. برای بهره‌ مندی از این خدمات، کافی است بادیاکو سرویس تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را توضیح دهید.

در عرض زمان کوتاهی، تکنسین متخصص جهت بررسی و تعمیرات یخساز یخچال بوش به محل اعزام می‌ شود. این امکان به مشتریان این امکان را می‌ دهد که بدون نیاز به هزینه اضافی برای تعمیرات یخساز بوش، از خدمات تعمیر در محل بهره‌ مند شوند و این امر باعث رضایت صد در صد مشتریان می‌ شود. 

همچنین، این خدمات به مشتریان اطمینان می‌ دهد که فرآیند عیب‌ یابی و تعمیر دستگاه بسیار آسان و راحت برای آن‌ ها خواهد بود. 

نحوه ریست کردن یخساز ساید بای ساید بوش

نحوه ریست کردن یخساز ساید بای ساید بوش

در یخچال های بوش  یک دکمه برای ریست کردن یخساز وجود دارد که اگر آن را به مدت 5 ثانیه نگه دارید یخساز یخچال و ساید بوش شما ریست می شود. دکمه ریست کردن ساید بای ساید بوش و یخچال فریزرها اغلب بر روی خود قسمت یخساز قرار دارد و دکمه Desplay که بر روی پنل است ربطی به ریست یخساز ندارد. 

دقت کنید که اگر از دکمه دیسپلی برای ریست استفاده کنید کل تنظیمات یخچال ریست خواهد شد. 

برای آموزش دقیق نحوه ریست کردن یخساز یخچال بوش باید بگوییم که، زمانی که یخچال فریزر بوش را زمانی که یخچال روشن و در حال کارکردن است باز کنید و درب محفظه یخساز یخچال را نیز باز کنید؛ زیر محفظه یک دکمه مشاهده خواهید کرد که با نگه داشتن آن به مدت 5 ثانیه متوالی یخساز ریست می شود. 

جمع بندی

در این مطلب کفتیم که چگونه یخساز یخچال را خاموش کنیم و نحوه خاموش کردن یساز یخچال بوش را در مدل های مختلف نیز توضیح دادیم. امیدواریم که این آموزش برای شما و مصرف کنندگان یخچال فریزرهای بوش مفید واقع شده باشد. 

یخچال های برند بوش همگی  دارای یک دفترچه راهنما هستند که به مصرف کننده نحوه کار با یخچال، کاربرد دکمه ها و موارد دیگر از این قبیل را به طور کامل آموزش داده است. منتها به دلیل اینکه دفترچه یخچال های بوش به زبان انگلیسی هستند ممکن است همه مصرف کنندگان نتوانند آن را مطالعه کنند. از این رو ما تصمیم گرفتیم که در این مطلب از دیاکو سرویس راهنمای یخچال بوش بخش یخساز را قرار دهیم. 

یک پاسخ

  1. من مدتیه این موضوع برام سوال بود و نمیدونستم چجوری اینکاارو بکنم هر چی سرچ ام میکردم مطلب درستی پیدا نمیکردم که آموزش بده که امروز تو سايت شما ديدم آموزش دادین. واقعا خدا خيرتون بده بالاخره امروز يخ ساز غيرفعال شد چقد الكى آب هدر ميرفت.
    ممنون از شما و سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *