تعمیر برد لباسشویی بوش

Rate this post
تعمیر برد لباسشویی بوش دیاکو سرویس

تعمیر برد لباسشویی بوش در کرج یکی از مجموعه خدماتی است که در تعمیرگاه لباسشویی بوش کرج به مشتریان عزیز این منطقه ارائه می شود. همانطور که می دانید تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش امری تخصصی است و باید حتما توسط یک تعمیرکار خبره لباسشویی که شناخت کافی به این قطعه دارد صورت گیرد. 

برد اینورتر لباسشویی بوش یکی از قطعات اصلی و در واقع قلب این دستگاه ها است. در صورت خراب شدن برد ماشین لباسشویی بوش دیگر دستگاه قادر نخواهد بود عملکرد نرمالی داشته باشد. 

تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در مدل های مختلف متفاوت است  و نیاز است که تعمیرکاری که قصد تعمیر آن را دارد تجربه زیادی در زمینه تعمیرات الکترونیکی برد اینورتر ماشین لباسشویی داشته باشد. در ادامه این مطلب از دیاکو سرویس همراه ما باشید تا زوایای مختلف پروسه تعمیرات برد ماشین لباسشویی بوش را بررسی کنیم. 

برای تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش به کجا مراجعه کنیم؟

یکی از دغدغه مصرف کنندگانی که برد ماشین لباسشویی بوش آنها خراب شده است این است که به کجا مراجعه کنم که بهترین خدمات تعمیر برد لباسشویی بوش را بدون آسیب دیدن دستگاه دریافت کنم؟

مرکز تعمیرات بوش کرج دیاکو سرویس این دغدغه را درک کرده و این مشکل را حل کرده است. حتی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه های تعمیر برد اینورتر لباسشویی ندارید. ما با یک تماس تلفنی شما، تکنسین زبده لباسشویی بوش را به محل درخواستی اعزام می کنیم. 

یک موضوع مهم در رابطه با لباسشویی بوش این است که این برند در کشور ما به دلیل محدودیت ها نمایندگی رسمی ندارد و شما نمیتوانید از خود نمایندگی بوش خدمات دریافت کنید. از این رو ما تکنسین های تعمیر برد لباسشویی بوش را با آموزش های خود شرکت بوش آموزش داده ایم و با دستیابی به تکنیک های شرکت بوش فعالیت می کنیم. 

از این رو خیالتان بابت خدمات تعمیرات برد ماشین لباسشویی بوش در کرج و حومه راحت باشد؛ چراکه ما خدماتمان را مطابق با استانداردهای شرکت اصلی بوش ارائه می دهیم. ما یک تعمیرگاه مجاز بوش در کرج هستیم که تکنسین های آموزش دیده خود را به محل مشتری اعزام می کنیم و خدمات با کیفیتی را در کمترین زمان در اختیار مشتریان عزیزمان قرار می دهیم. 

آیا تعمیر برد لباسشویی بوش را میتوان در منزل انجام داد؟

آیا تعمیر برد لباسشویی بوش را میتوان در منزل انجام داد؟

به هیچ  عنوان خود شخص بدون دانش فنی و تجربه نباید در منزل اقدام به تعمیر برد لباسشویی بوش کند. از آنجایی انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه کاری دشوار است؛ مرکز تعمیر برد لباسشویی بوش در کرج جهت رفاه حال مشتریان گرامی، تعمیرکار برد ماشین لباسشویی خود را به محل شما اعزام می کند و تکنسین در محل شما اقدام به تعمیر برد می کند. 

در صورتی که برد لباسشویی نیاز به تعویض داشته باشد و کاملا سوخته باشد؛ تعمیرکار برد اورجینال را تهیه کرده و در محل و منزل شما آن را نصب می کند. 

آیا برد لباسشویی بوش قابل تعمیر است؟

قابل تعمیر بودن برد ماشین لباسشویی بوش در ابتدا توسط متخصص تعمیرات برد ماشین لباسشویی بوش، بسته به میزان خرابی، نوع خرابی و موارد مشابه به این تعیین می شود. 

در صورتی که خرابی برد لباسشویی بوش بیش از حد باشد و باعث سوختن برد شده باشد، تعمیرکار مجبور است نسبت به تعویض آن اقدام کند. اما اکر میزان خرابی مربوط به خازن ها، فیوز و … خلاصه شود؛ میتوان آنها را تعمیر کرد. 

البته گفتنی است که اولویت تعمیرکاران دیاکو سرویس در تعمیر برد ماشین لباسشویی این است که مشکلات برد را بدون تعویض حل کنند اما اگر مشکلات زیاد باشد و تقریبا بیشتر قطعات آن سوخته باشند برای کارکرد بهتر و مفیدتر دستگاه بهتر است که برد را تعویض کرد.  

علائم خرابی برد لباسشویی بوش

علائم خرابی برد لباسشویی بوش چیست؟

همان طور که در بالا ذکر کردیم برد ماشین لباسشویی قلب تپنده دستگاه است و عملکرد مشابهی نیز دارد. در اصل این برد است که تعیین می کند سایر قطعات با هم هماهنگ شده و پروسه شستشو را شکل دهند. 

در صورتی که ریز قطعات روی برد خراب شوند موجب اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی می شود. بعضی از نشانه هایی که می تواند به مصرف کننده نشان دهد که برد لباسشویی دچار مشکل شده  است را در ادامه آورده ایم. 

 • پنل جلویی ماشین لباسشویی بوش از کار افتاده است. 
 • ماشین لباسشویی در حین خشک کن خاموش میشود. 
 • روی بدنه لباسشویی بوش برق وجود دارد.
 • بروز کدهای خطا روی ماشین لباسشویی بوش 
 • روشن نشدن کلی ماشین لباسشویی 
 • عدم اجرای صحیح برنامه های داده شده به لباسشویی 

علت خرابی برد اینورتر لباسشویی بوش

دلایل متفاوتی میتواند منجر به خراب شدن برد ماشین لباسشویی بوش شود. برد ماشین لباسشویی اگر دچار مشکل و خرابی شود بقیه قطعات را نیز دچار اختلال می کند و در نهایت منجر به کار نکردن دستگاه می شود. 

 1. نوسان بیش از حد برق شهری 
 2. تمام شدن عمر مفید برد لباسشویی 
 3. قرار گرفتن لباسشویی در مکان هایی با رطوبت بالا 
 4. نشتی آب به برد لباسشویی 
 5. قرار گرفتن لباسشویی در مجاورت حرارت بالا

هزینه تعمیر برد لباسشویی بوش

هزینه تعمیر برد لباسشویی بوش را با توجه به مدل لباسشویی، علت خرابی، میزان خرابی برد ماشین لباسشویی بوش و قابل تعمیر بودن یا نبودن آن میتوان تعیین کرد.

البته بهتر است که برای اطلاع از قیمت تعمیرات برد ماشین لباسشویی بوش حتما توسط یک تعمیرکار خبره و کارکشته عیب یابی شود و سپس با مشخص شدن ایرادات آن هزینه تعمیر اعلام شود. 

برای اطلاع از قیمت تعمیر برد لباسشویی بوش با مرکز تعمیرات بوش دیاکو سرویس تماس گرفته و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل درخواستی شما میرسانند و دستگاهتان را عیب یابی می کنند. 

تست برد لباسشویی بوش

گاهی با مشکلاتی در کارکرد روزانه لباسشویی ها مواجه می شویم نشان دهنده وجود یک مشکل در دستگاه می باشد. مثلا برق بدنه لباسشویی یکی از مواردی است که در حالت نرمال اتفاق نمی افتد و نشان دهنده وجود یک مشکل است. 

در این شرایط برای تشخیص مشکلات ماشین لباسشویی بهتر است که تست برد الکترونیکی لباسشویی بوش را بلد باشید.  تست برد ماشین لباسشویی بوش کار پیچیده ای نیست و شما می بایست در منزل در حین استفاده از دستگاه علائم نشان دهنده خرابی را بررسی کنید. تمامی علائم در بالا ذکر شده است. 

تعویض برد لباسشویی بوش

همان طور که گفته شد برد ماشین لباسشویی بوش یکی از قطعات مهم و کاربردی در دستگاه های لباسشویی است. اگر بخواهید ماشین لباسشوییتان عمر مفید بالایی داشته باشد باید حواستان به برد لباسشوییتان باشد. 

در حالت نرمال که مشکلات زیادی برای برد به وجود نیامده باشد تعمیرکاران اقدام به تعویض برد لباسشویی بوش نمی کنند و مشکلات آن را با تعمیر یا تعویض خازن ها حل می کنند. 

اما در برخی مواقع برد سوخته است یا مشکلات آن بیش از حد است و تعمیر آن راه حل به صرفه ای نیست و بهتر است تعویض شود. 

تعویض برد لباسشویی بوش در دیاکو سرویس با بهترین قمت ممکن و توسط بهترین تعمیرکار لباسشویی های بوش انجام می شود. در صورتی که برد لباسشویی خرابی بیش از حد قابل تعمیر دارد، با تعویض آن میتوان چندسال به عمر دستگاه افزود و مانند روز اول از آن استفاده کرد. 

آیا ای سی برد لباسشویی بوش را میتوان تعمیر کرد؟

آی سی ها اصلی ترین قطعات ریزی هستند که روی بردهای الکترونیکی از جمله برد ماشین لباسشویی تعبیه می شوند. آیسی ها روی برد ماشین لباسشویی وظایف را بین سایر قطعات تقسیم می کنند. 

معمول ترین خرابی در بردهای ماشین لباسشویی ها سوختن برخی از آیس ی هاست که عملکرد دستگاه مختل می کند. در واقع این آی سی ها هستند که هر عملیاتی که در لباسشویی صورت می گیرد را کنترل می کنند. 

بنابراین می توان گفت که آی سی قابل تعویض هستند و در برخی موارد که پایه های آیسی آسیب دیده و خرابی جزئی است می توان پایه ها را با لحیم و سایر روش های مرسوم تعمیر کرد. 

کوچکترین اشتباهی در تعمیر آی سی روی برد میتواند به قطعات مجاور مانند خازن ها و دیگر آیسی ها آسیب وارد کند. بنابراین توصیه می شود از تعمیرکار خبره برای اینن منظور بهره ببرید. 

نقشه برد ماشین لباسشویی بوش

نقشه برد ماشین لباسشویی بوش

نقشه برد ماشین لباسشویی یا شماتیک یکی از اصلی ترین ابزارهای کمک کننده به تعمیرکاران برد لباسشویی بوش است. شماتیک لباسشویی بوش معمولا دارای علائم و اختصارات زیادی است که به تعمیرکاران برد لباسشویی کمک می کند تا راحت تر به قطعات دسترسی پیدا کنند.

 در واقع نوعی نقشه راه است که به تکنسین می گوید مشکل کجاست و کدام قطعه مشکل پیدا کرده است. قابل ذکر است که برای تعمیر برد لباسشویی بوش باید به مهارت به شماتیک خوانی مسلط باشد. 

لباسشویی بوش شما خراب شده است؟ اگر ساکن مشهد هستید، نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد در خدمت شماست!

جمع بندی

برد لباسشویی بوش باید در سلامت کامل باشد تا دستگاه عملکرد بی عیب و نقصی داشته باشد. مرکز تعمیر برد لباسشویی بوش در کرج با اعزام بهترین تعمیرکاران برد به محل و منزل شما سعی بر ارائه خدمات فوق العاده و بی نظیری برای بازیابی عملکرد لباسشویی های بوش مشتریان دارد. 

عیب یابی صحیح برد لباسشویی یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت تعمیر است که فقط و فقط با دانش فنی بروز و تجربه بالا مهارت عیب یابی دقیق به دست می آید. از این رو ما این اطمینان را به مشتریان مرکز دیاکو سرویس می دهیم که خدمات ارائه شده در این تعمیرگاه کاملا  تضمینی و با ارائه گارانتی تعمیر 24 ماهه می باشد. 

درخواست تعمیر برد لباسشویی بوش در کرج و حومه 

(شبانه روزی – در منزل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *