معنی علائم روی ماشین ظرفشویی بوش

معنی علائم روی ماشین ظرفشویی بوش

معنی علائم روی ماشین ظرفشویی بوش و آگاهی و درک معنی علامت های روی ماشین ظرفشویی بوش، می تواند راهنمای جامعی برای استفاده صحیح و نگهداری درست از ماشین ظرفشویی بوش باشد و شما را از نیاز به تعمیرات در امان نگه دارد. ما در این مقاله از وبسایت تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج راهنمای جامع معنی علائم روی ماشین ظرفشویی بوش را با ترمه دکمه ها و سایر موارد مورد نیاز مصرف کنندگان آورده ایم. 

ماشین های ظرفشویی بوش جزو محصولات پرطرفدار بازار لوازم خانگی است و از کیفیت خوبی نیز برخوردار است. از آنجایی که محصولات برند بوش تولید شده در خارج از کشور هستند؛ تمامی علائم و نوشته های روی ماشین ظرفشویی ها و سایر دستگاه های این برند به زبان انگلیسی است. 

مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی بوش برای استفاده بهتر و نگهداری اصولی نیاز دارند که ترجمه دکمه های ماشین ظرفشویی بوش را بدانند و در استفاده روزانه خود به کار گیرند. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی معنی علامت های ماشین ظرفشویی بوش بپردازیم. 

معنی علائم روی ماشین ظرفشویی بوش

نماد ایمنی ماشین ظرفشویی

علامت قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

این علامت به شما می گوید که چه ظروفی را می توانید داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید. بهتر از بدانید که هیچ استاندارد خاصی برای نماد قابل شستشو بودن ظروف در ماشین ظرفشویی وجود ندارد و برخی از ظروف باید با شستشوی دستی، شسته شوند. 

علامت ایمنی ظروف قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

علامت ظروف قابل استفاده در ماشین ظرفشویی

این علامت نیز مانند دکمه قبلی نشان ایمنی ظروف قابل شستشو در ظرفشویی است. این نماد روی ماشین ظرفشویی به شما می گویید که در انتخاب نوع ظروفی که داخل دستگاه قرار می دهید دقت کنید. در برخی ظروف این علامت را می توان روی خود ظرف یا پکیج آن مشاهده کرد که به معنی این است که مجاز به شستن این ظرف در ظرفشویی هستید. 

معنی علائم روی ماشین ظرفشویی بوش

علامت چرخه بازدهی ماشین ظرفشویی

در بین معنی علامت های روی ماشین ظرفشویی بوش این علامت نشان دهنده این است که ماشین ظرفشویی شما توانایی تحمل چند چرخه را بدون آسیب تحمل کند. این مورد درباره ظروف مطابق با استاندارد اروپایی صادق است. 

نماد ایمنی در ماشین ظرفشویی های بوش

علامت ایمنی قاشق و چنگال و لیوان

در بین معنی دکمه های ماشین ظرفشویی بوش علامت قاشق و چنگال روی ظروف نیز وجود دارد که به ایمن بودن قاشق و چنگال ها است. 

دیگران مطالعه کرده اند: تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

ترجمه دکمه های ماشین ظرفشویی بوش

علامت برف روی ماشین ظرفشویی بوش

علامت برف روی ماشین ظرفشویی بوش

علامت خورشید در ماشین ظرفشویی بوش یا همان علامت برف نیز یکی از علائم روی ماشین ظرفشویی بوش است که به چرخه شستشو در دستگاه کمک می کند. در واقع کارکرد این دکمه ماشین ظرف شویی بوش این است که به خشک شدن یکنواخت ظروف پس از شستشو کمک می کند.  

علامت خورشید روی ماشین ظرفشویی به این معنی است که مایع جلادهنده است. علامت ستاره در ماشین ظرفشویی بوش، نیز یکی از مهمترین علامت های اخطار ماشین ظرفشویی بوش است که باید جدی  گرفته شود. روشن شدن علامت ستاره در ماشین ظرفشویی بوش به شما می گوید که باید مایع جلادهنده را به دستگاه خود اضافه کنید. 

علامت فلش رفت و برگشت روی ماشین ظرفشویی بوش

علامت فلش رفت و برگشت در ماشین ظرفشویی بوش

علامت رفت و برگشت در ماشین ظرفشویی بوش نشان دهنده تمام شدن نمک در ماشین ظرفشویی است. علامت تمام شدن نمک ماشین ظرفشویی بوش به شما می گوید که دستگاه شما نمک ندارد و هنگام مشاهده این علامت ظرف نمک را پر کنید. 

ماشین ظرفشویی به اندازه ای نیاز است خود از نمک را به چرخه شستشو اضافه می کند و از به وجود آمدن لک در پروسه شستشو جلوگیری به عمل می آید. بنابراین به نمایش علامت فلش در ماشین ظرفشویی بوش توجه کنید. 

علامت نمک در ماشین ظرفشویی بوش یا همان علامت دو فلش در ماشین ظرفشویی بوش یک نشانه مهم است که باید به آن توجه کرد. تمام شدن نمک در ماشین ظرفشویی بوش باعث می شود که در حین شستشو نمک به دستگاه اضافه نشود و ظروف تمیز شسته نشود. 

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش

علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش به این معنی است که ماشین ظرفشویی آب کافی دریافت نمی کند. توصیه میشود که علامت شیر آب در ظرفشویی را جدی بگیرید و سریعا به بررسی آن بپردازید. به عبارتی می توانیم بگوییم که در بین علائم روی ماشین ظرفشویی بوش این علامت به عنوان یک اخطار عمل می کند. 

نمایش این علامت به شما می گوید که انسداد یا عدم نصب صحیح شلنگ وجود دارد یا ممکن است که شیر متصل نیست. 

🛠 خدمات دیاکو سرویس: تعمیر لباسشویی بوش در کرج

شاخص های شستشو در ظرفشویی بوش

علامت برس روی در ظرفشویی بوش

علامت برس روی در ظرفشویی بوش

علامتی شبیه به برس روی ماشین ظرفشویی های بوش تعبیه شده است که وقتی روشن می شود به این معنی است ماشین ظرفشویی شما در حال شستن ظروف است. این علامت شبیه آبپاش نیز می باشد. وقتی این علامت را مشاهده کردید به دستگاه دست نزنید و اجازه دهید چرخه شستشو به پایان برسد. 

نماد پیش شستشو در ماشین ظرفشویی بوش

علامت پیش شستشو در ماشین ظرفشویی بوش

نماد پیش شستشو در ماشین ظرفشویی بوش به این معناست که یک چرخه آبکشی کوتاه قبل از شروع فرآیند شستشوی اصلی انجام میشود. در واقع نماد پیش شستشوی ظرفشویی بوش برای ظروف چرب یا ظرف هایی که تکه های غذای خشک شده و غیره کاربردی است. 

علامت extra dry ظرفشویی بوش

علامت extra dry ظرفشویی بوش

ظاهر شدن علامت extra dry در ماشین ظرفشویی بوش روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی بوش به این معنی است که ظرفشویی بوش شما وارد چرخه خشک کردن ظروف شده است. همان طور که احتمالا می دانید dry در ماشین ظرفشویی معنی خشک کردن را می دهد که همان معنی لغوی آن است. 

علامت کلید روی ماشین لباسشویی بوش

علامت کلید روی ماشین ظرفشویی بوش

علامت قفل در ظرفشویی بوش نماد قفل کودک است. در واقع این یک  آپشن خوب در ماشین ظرفشویی های بوش است که اجازه نمی دهد دستگاه شما توسط دست های کوچک باز شود. اگر این نماد روی دستگاه ظاهر شده است به این معنی است قفل کودک فعال شده است و با دستکاری دکمه ها تغییری در پروسه شستشو ایجاد نمی شود. 

نشانه های ماشین ظرفشویی های هوشمند بوش

ظرفشویی بوش وای فای دار

علامت اتصال به وایفای ظرفشویی بوش

این نماد نشان دهنده وجود گزینه وایفای در ماشین ظرفشویی بوش است. برای اتصال به WIFI در ماشین ظرفشویی های هوشمند بوش باید برنامه اختصاصی آن را دانلود کنید که نام آن HomeConnect است.

با اتصال به وایفای می توانید برنامه هاس شستشو و سایر موارد را به صورت کنترل از راه دور برنامه ریزی کنید.  

علامت اتصال به وایفای ظرفشویی بوش

نماد ستاره در ظرفشویی بوش به این معنی است که شما میتوانید برنامه های شستشوی دلواه خود را در لیست فیوریت ها یا مورد علاقه های خود اضافه کنید و با استفاده از برنامه HomeConnect از راه دور آن را انتخاب کنید تا چرخه شستشو آغاز شود. 

نکاتی درباره علامت روی ماشین ظرفشویی بوش

کاربردهای ماشین ظرفشویی های بوش بسیار زیاد است به حدی که میتوان حتی یک عینک را داخل آن شست. ماشین ظرفشویی های برند معتبر بوش یکی از قدرتمندترین های بازار روز است و ظرفیت و توان بالایی دارد. 

درک صحیح علامت های ظرفشویی بوش و معنی چراغ های ماشین ظرفشویی بوش می تواند به شما کمک کند تا مراقبت بهتری از دستگاه خود داشته باشید. با شناخت این علائم می توانید زمانی که دستگاه به مشکلی خورده است به راحتی آن را تشخیص داده و نسبت به رفع آن اقدام کنید. 

به همین دلیل است که می گوییم شناخت معنی دکمه های ماشین ظرفشویی بوش مهم است و به نوعی راهنمای مصرف کنندگان است. البته که بیشتر این معانی را در دفترچه راهنمای دستگاه نیز می توانید پیدا کنی.

با این حال ما در دیاکو سرویس تصمیم گرفتیم تا راهنمای فارسی علائم ظرفشویی بوش را قرار دهیم تا آن دسته از کاربرانی که نمی توانند راهنمای انگلیسی ظرفشویی خود را مطالعه کنند؛ از این راهنما استفاده کنند. 

جمع بندی

همه خانواده های ایرانی این روزها برای شستشوی ظروف خود از ماشین ظرفشویی استفاده می کنند. چرا باید معنی علائم روی ماشین ظرفشویی بوش را بدانیم؟ این سوال به یک جنبه مهم از تجربه کاربردی و بهره‌ وری در استفاده از ماشین های ظرفشویی بوش اشاره دارد. 

علائم و نمادهای موجود بر روی ماشین ظرفشویی بوش نه تنها به مصرف کنندگان این دستگاه اطلاعات ارائه می‌ دهند که به صورت صحیح از دستگاه خود استفاده کند، بلکه این اطلاعات می‌ توانند به افزایش عمر مفید و کارایی دستگاه کمک کنند. 

به عنوان مثال، نمادهای روی ماشین ظرفشویی بوش ممکن است به حالت‌ های مختلف شستشو، میزان مصرف انرژی، یا حتی نکات تعمیراتی اشاره کنند. با داشتن دانش کافی درباره علائم روی ماشین ظرفشویی، کاربر می‌ تواند به بهترین نحو ممکن از دستگاه خود استفاده کرده و از امکانات مختلف آن بهره‌ مند شود. 

در صورتی که با توجه به راهنمای جامع معنی علائم ماشین ظرفشویی بوش مشکلات نمایش داده شده را حل کنید با متخصصان تعمیرات لوازم خانگی بوش در کرج دیاکو سرویس تماس بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *